Rozhovor s Míšou Burdovou o Křišťálech moci, psaní a vydávání knih již dnes a TADY

To mě to tak se*e...

12. března 2012 v 18:40 | Chlum@k |  Moje výlevy
Vítám vás v nové rubrice, kde se vám budu zpovídat :) Aspoň někomu svobodně, i když vás neznám :) Sice to moc nesouvisí s tématem blogu, ale co... :)

No, proč ten titulek. Chodím ještě na základku do 9.třídy. Je zu už tradice asi 14 let, že každá devátá třída hraje na konci roku divadlo-předposlední den školy pro veřejnost (jelikož jsme menší město, každej se zná, je to takový rodinný :) ) a poslední den ráno pro školu. Divadla nejsou žádným námětem, nýbrž mětstká knihovnice napíše speciálně vybraný divadlo na daný téma, které je jen o lidech z devítky-jejich zájmy atd. Většinou je to hodně hodně srandovní (kord, když ty lidi ještě znáte), pak se tam různě i tančí, vtipy o našich učitelích atd. A celý představení je na nějakým tématu( třeba byl už cirkus, bohové z olympu, televizní pořady, výprava lodí, nebe peklo ráj atd.

Na konci minulýho roku jsme se od minulejch deváťáků dozvěděli, že s náma knihovnice nic dělat nebude, protože s tím má jen starosti-sepsat to, vymslet, dhlížet a taky hlavně zařídit divadelní budovu. Jenže jsme ji přemluvili, takže teda že se hrát bude. Je nás ve třídě jen 13, a jelikož tam jsou dvě telata, kteří naši třídu stejně jen rozhádají, hrát enchtěj (protože by se museli učit texty, museli by chodit na zkoušky-přitom stejně hovno dělaj, jeden si hraje na strašnýho motorkáře a druhej je jeho ocásek). A dneska zas jedna fifina řekne, že se jí hrát taky nechce, zrovna když už nám knihovnice sepisuje texty. Už jsme se pořádně vyzpovídali a oni chtěj couvnout. Fakt, nakoupnout je.

Děkuju za vyzpovídání a držte mi palce, at nám divadlo dopadne, jakby nestačilo, že nás hraje 11 (sice teda z 13), ale 10? to už je fakt málo...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama